Kulinarijos kursai studijoje “2 Virėjai”

Galvojate, jog nemokate skaniai gaminti? Pastebite, kad jums trūksta įgūdžių virtuvėje? O gal tiesiog gamindami maistą neretai jaučiate, jog jums sunku atsipalaiduoti ar bent kiek nukrypti nuo knygoje aprašytos receptūros? Tuomet laukiame jūsų mūsų organizuojamuose kulinarijos kursuose!

Nesvarbu, esate dažnas ar ypač retas svečias virtuvėje –  išmokti gaminti maistą visuomet yra naudinga bei smagu. Mūsų organizuojamuose kulinariniuose kursuose stengsimės ne tik pateikti naudingą informaciją, bet ir leisime jums praktiškai tobulėti. Kitaip tariant – smagiai, naudingai bei skaniai praleisime laiką!

Ir negalvokite, jog maisto tinklaraštininkai jus mokins kaip gaminti- anaiptol!
Mūsų, 2 Virėjų, komandą sudaro studijos šefas Martynas, kuris jau daugiau nei 6 metus dirba profesionalioje virtuvėje ir išmano šiuolaikines maisto gamybos technologijas bei pateikimo lėkštėje tentencijas. O knygų bei informacijos „graužikė“ Agnė pasistengs, jog išmoktumėte ne tik gaminti, bet ir sužinotumėte daug įdomių faktų apie maisto istoriją ar ingridientus.
Kulinarijos studija yra nedidelė, todėl atsižvelgiant ne tik į erdvę, bet ir besitęsiančią pandemiją, kursuose dalyvaujančių žmonių kiekis bus ne didesnis nei 6 asmenys. Stengsimės, kad kiekvienas būtų išgirstas, kuo daugiau klausimų būtų atsakyta, o ir visiems susipažinti būtų paprasčiau! Tiesa, kursai nustatytą dieną nevyks, jeigu nesusirinks bent 4 asmenys.


Dabartinis reikalavimas registracijai į kursus – galiojantis Galimybių pasas.

Šiuo metu galima registruotis į šiuos kursus:

Savaitgalio pietūs

Restoraninių užkandžių gamyba (naujas meniu)

Pagrindiniai patiekalai
 
Taip pat pas mus galima įsigyti kulinarinių kursų dovanų čekį. Tai puiki dovana draugams, kolegoms ar artimiesiems, kurie mėgsta suktis virtuvėje arba trokšta kažko naujo išmokti.

PRIVATŪS KURSAI

Esate keturiese, penkiese ar šešiese ir norit privačių kulinarijos kursų geram vakaro praleidimui? Skambinkite ir mes mielai suorganizuosime!

Iki susitikimo!

KOMENTUOTI

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*