Kulinarijos kursai studijoje “2 Virėjai”

Galvojate, jog nemokate skaniai gaminti? Pastebite, kad jums trūksta įgūdžių virtuvėje? O gal tiesiog gamindami maistą neretai jaučiate, jog jums sunku atsipalaiduoti ar bent kiek nukrypti nuo knygoje aprašytos receptūros? Tuomet laukiame jūsų mūsų organizuojamuose kulinarijos kursuose!

Nesvarbu, esate dažnas ar ypač retas svečias virtuvėje –  išmokti gaminti maistą visuomet yra naudinga bei smagu. Mūsų organizuojamuose kulinariniuose kursuose stengsimės ne tik pateikti naudingą informaciją, bet ir leisime jums praktiškai tobulėti. Kitaip tariant – smagiai, naudingai bei skaniai praleisime laiką!

Ir negalvokite, jog maisto tinklaraštininkai jus mokins kaip gaminti- anaiptol!
Mūsų, 2 Virėjų, komandą sudaro studijos šefas Martynas, kuris jau daugiau nei 6 metus dirba profesionalioje virtuvėje ir išmano šiuolaikines maisto gamybos technologijas bei pateikimo lėkštėje tentencijas. O knygų bei informacijos „graužikė“ Agnė pasistengs, jog išmoktumėte ne tik gaminti, bet ir sužinotumėte daug įdomių faktų apie maisto istoriją ar ingredientus.
Kulinarijos studija yra nedidelė, todėl atsižvelgiant ne tik į erdvę, kursuose dalyvaujančių žmonių kiekis bus ne didesnis nei 6 asmenys. Stengsimės, kad kiekvienas būtų išgirstas, kuo daugiau klausimų būtų atsakyta, o ir visiems susipažinti būtų paprasčiau! Tiesa, kursai nustatytą dieną nevyks, jeigu nesusirinks bent 5 asmenys.

Šiuo metu galima registruotis į šiuos kulinarinius kursus, vyksiančius 2024 metais:

Kulinarijos kursai: Mėsos patiekalai
Žuvies ir jūros gėrybių patiekalai
Išplėstiniai kursai “Kulinarijos pagrindai”
Išplėstiniai kursai “Restoranas namuose”

PRIVATŪS KURSAI

Esate grupė iki 10 asmenų ir norite privačių kulinarijos kursų geram vakaro praleidimui? Skambinkite ir mes mielai suorganizuosime vakarą su individualiu meniu!

Iki susitikimo!

3 Comments

  1. Sveiki, norėčiau įsigyti Dovanų kuponą kulinarijos kursams – kaip būtų galima tai padaryti? 🙂

  2. Pingback: Kalėdinių dovanų idėjos – atnaujinta 2023 - PUSRYČIAMS

KOMENTUOTI

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*