Susipažinkime – mes Martynas ir Agnė, vyras ir žmona, arba tiesiog 2 Virėjai.

Nuo pat susipažinimo supratome, kad mes puiki komanda ir jeigu jau suktis virtuvėje, tai dviese! Maistas mums – ne tik gyvenimo dalis, bet ir kultūra, nauji potyriai bei aistra, kurios vedini keliaujam giliau į gastroniminio pasaulio pažintis. Virtuvėje vyko mūsų piršlybos (taip taip, perskaitėte teisingai), čia praleidome paskutines valandas iki savo vestuvių ceremonijos beruošdami desertus, čia pykstamės ir taikomės. Kitaip tariant – mes gyvename virtuvėje: tarp skonių, skirtingų pasaulio virtuvių patiekalų. Visi mūsų publikuojami receptai šiame tinklaraštyje yra ne tik kelis kartus išbandyti, bet ir mūsų sukurti. Kai kurie lengvesni, kai kurie sudėtingesni, tačiau mūsų misija čia viena – supažindinti jus su kokybišku restoraniniu maistu bei kulinarijos pagrindais, kad galėtumėte savo virtuvėse laisviau jaustis, drąsiau eksperimentuoti ar tiesiog išmokti kažką naujo ir tuo pasidalinti su artimiausiais žmonėmis.


Martynas – profesionalus šefas ir virėjas, įgijęs darbo patirties ir privačiuose renginiuose, ir geriausiuose Lietuvos restoranuose. Nenuostabu, kad visas kulinarijos subtilybes žino tik tie, kurių ne tik gyvenimo būdas, bet ir darbas susijęs su maisto gamyba. Todėl jis linkęs savo žiniomis bei gamintu maistu mielai pasidalinti su visais, norinčiais skaniai pavalgyti bei jaukiai praleisti laiką mūsų kulinarijos studijoje Vilniaus senamiestyje.
 


 Agnė – studijos reikalų tvarkdarė ir visų kitų, ne mažiau reikšmingų, darbų vykdymo mašina. Fotografija, tekstų kūrimas, įvaizdis, desertų gamyba ir pagalba virtuvėje – tai tik dalis to, kuo tenka užsiimti, kad „2 Virėjų“ idėjos bei projektai būtų kokybiškai įgyvendinti ir sėkmingai pateikiami jums!

Po nepilnų metų sėkmingos tinklaraščio veiklos žengėme žingsnį į priekį – pristatėme užkandžių rinkinius bei šventines vakarienes į namus. Gavome tiek palaikymo bei gražių žodžių, kiek nė neleidome sau svajoti. Todėl kiekvienas surinktas euras keliavo į dar didesnės svajonės išpildymą – mūsų kulinarijos studiją, esančią Vilniaus senamiestyje.
Čia verda mūsų gastroniminiai eksperimentai, kuriasi idėjos ir vyksta virėjų gyvenimas. 
 
Vasaros metu kviečiame užsukti ir vakarais pasimėgauti sudaryto meniu patiekalais, o savaitgaliais pabandyti vėlyvųjų pusryčių skanėstais. Nors turime tik tris staliukus lauke, bet mielai suruošime jums norimus patiekalus išsinešimui. 
 
Užsukite pasilabinti!