Kulinarijos kursai: Mėsos patiekalai

Viskas, ko reikia tobulai vakarienei – tai kokybiški produktai, komfortiškas maistas, gerai įvaldyta paruošimo technika bei klasikos įkvėpti receptai su kūrybos bei laisvės cinkeliu. Būtent tuo besivadovaudami pradedame naują kursų sezoną su jaukiais, šaltam sezonui puikiai tinkančiais mėsos patiekalais.

Šiuose kursuose – interaktyvioje vakarienėje galėsite išmokti namuose puikiai tris mėsos patiekalus. Juk suprantama, jog visa fiesta gomuriui vien iš poros komponentų nesusideda. Todėl kartu su šefu Martynu ruošite išbaigtus restoraninius patiekalus su padažais, daržovėmis, tyrėmis bei salotomis. Truputis sezoniškumo, praktiškumo ir žinių – to pakanka, kad nustebintumėte savo svečius ar šeimos narius.


Ką kursų metu gaminsime?

– Pradėsite nuo užkandžio gamybos: jautienos kapotinis su skrudintų pomidorų piure bei peletrūno olandišku padažu
– Išmoksite pasiruošti sezoninius bulvių – moliūgų virtinukus su burrata, prosciutto traškučiais bei skrudintų riešutų padažu
– Interaktyvią vakarienę vainikuosite naminiu vištienos karbonadu su kreminėmis bulvių salotomis ir petražolių gremolata


Kursų kaina asmeniui – 70 Eur.
Kursų kaina dviems ar daugiau – 65 Eur / asmeniui.

Kas įskaičiuota?
Kursuose naudojami maisto produktai, gėrimai. Kiekvienas kursų dalyvis gaus visų gamintų patiekalų receptūras PDF formatu. 

2024 TVARKARAŠTIS

GEGUŽĖ

23 diena (ketvirtadienis) – 18:00 val. (laisvų vietų nebėra)

BIRŽELIS

6 diena (ketvirtadienis) – 18:00 val. (laisvų vietų nebėra)

Kursuose dalyvaujančių asmenų skaičius – 6, tačiau ne mažiau nei 5 (nesusidarius grupei, išankstiniai apmokėjimai užsiregistravusiems bus grąžinami).


DALYVAVIMO BEI DOVANŲ KUPONŲ PANAUDOJIMO KURSUOSE TAISYKLĖS:

Apie nedalyvavimą pranešus vėliau nei likus 72 valandoms iki užsiėmimų pradžios datos, grąžinama 50 proc. Vakarienės įsigijimo vertės.
 
Apie nedalyvavimą pranešus vėliau nei likus 24 valandoms iki užsiėmimų pradžios datos, pinigai už interaktyvią vakarienę yra negrąžinami.
 
Turint dovanų kuponą bei apie nedalyvavimą pranešus vėliau nei likus 72 valandoms iki užsiėmimų pradžios datos, kuponas laikomas panaudotu.

 

Užsiėmimų trukmė – 2 valandos.

Reikalavimai dalyvaujantiems – neprisivalgyti prieš užsiėmimus. Pas mus tikrai maisto nestigs!

Registracija kursams elektoniniu paštu labas@2virejai.lt

*Nuotraukos įvaizdinės

2 Comments

  1. Laba diena, domina jūsų rengiami kursai, tik nerandu informacijos kuriame mieste jie vyksta .