ŠVENTINIAI MAISTO RINKINIAI

Ilgais žiemos vakarais pasidaryti sau šventę visuomet yra gera idėja!
 

NAMAMS, Į KURIUOS ŠVENTĖ ATEINA PATI – tai mūsų gamintų užkandžių rinkiniai jaukiam, skaniam ir ramiam vakaro praleidimui. Pernai metais sulaukę daugybės komplimentų ir dėmesio, maisto dėžutės grįžta su atnaujintu meniu ir Jūsų pamėgtais, tačiau dar labiau ištobulintais skoniais. Dėžutė skirta užkandžiauti keturiems žmonėms, bet tinka sočiai pavalgyti ir dviems. Šviežiausias maistas, gamintas su šefo patirtimi, pakuotas su meile ir prisotintas nuoširdžiausių mūsų linkėjimų.

MENIU

Kvietinė raugo duonelė su sėklomis
Šoninės džemas
Sūrio pustėsis su marinuotomis citrinomis
Lėtai ruoštos antienos rillettes su deginto sviesto bei šalavijo glazūra
Mangų – spanguolių čatnis
Kalakuto kepenėlių paštetas su viskyje karamelizuotais svogūnais
Lašišos aptepas su žolelių karūna
Citrinų – vanilės kremas
Sviestiniai sausainiai su muskatu

PAKUOTĖS

Galvojant apie tvarumą, puoselėjamą aplinką ateityje bei galimybę pristatyti produktus saugiai, pasirinkome perdirbimui tinkančias plastikines ir popierines pakuotes.
Šiais metais meniu gal ir truputį keitėsi, tačiau užkandžių kiekis liko toks pat – visi indeliai yra 200 mililitrų talpos.

PRISTATYMAS

Maisto dėžutes pagal išankstines rezervacijas galėsite atsiimti mūsų studijoje, Šiaulių g. 5.
Išimtinais atvejais galima susitarus pristatyti į namus.

MAISTO GALIOJIMO TRUKMĖ

Rinkinius jums pristatysime visiškai šviežiai pagamintus, tad laikant šaldytuve, rekomanduojame produktus sunaudoti per 4 dienas nuo gavimo.

VERSLO DOVANOS

Norite nustebinti savo įmonės darbuotojus ar verslo partnerius rankų darbo skanėstais? Mes pasiruošę tomis dovanomis pasirūpinti. Dėl rinkinio komplektacijos, nuolaidų, biudžeto ir galimybių rašykite užklausą ir susitarsime individualiai.

KAINA

Didžiojo rinkinio kaina – 55 Eur.
Į šias sumas įskaičiuota begalybė laiko, bandymų, receptų testavimo, meilės. Dėžė ne tokia ir maža – gausite tikrai daug gardaus maisto!

UŽSAKYMAI

Užsakymus renkame iš anksto.
Skanėstus atsiimti galite nuo gruodžio 4 dienos. Na, o norintiems užkandžiais mėgautis Naujųjų išvakarėse, paskutinį atsiėmimą planuojame gruodžio 30 dieną.

Užsakymai į Kauną pristatomi siuntomis autobusais. Tik taip galime užtikrinti saugią bei greitą maisto kelionę į kitą miestą.

Užklausas dėl rinkinių galite siųsti Facebook / Instagram žinutėmis, tačiau patogiausia bus jeigu rašysite tiesiogiai mums elektroniniu paštu labas@2virejai.lt