Ilgais rudens / žiemos vakarais šventė pati atkeliauja į jūsų namus!
 

NAMAMS, Į KURIUOS ŠVENTĖ ATEINA PATI – tai mūsų gamintų užkandžių rinkiniai jaukiam, skaniam ir ramiam vakaro praleidimui. Didysis rinkinys skirtas užkandžiauti keturiems žmonėms, bet tinkantis sočiai pavalgyti ir dviems. Šviežiausias maistas, gamintas su šefo patirtimi, pakuotas su meile ir pristatomas prie pat jūsų namų durų* be kontakto.

PAKUOTĖS

Saugojant gamtą bei galvojant apie tvarumą ir puoselėjamą aplinką ateityje, pasirinkome vien tvarius sprendimus – visos pakuotės pagamintos iš perdirbamo popieriaus arba yra daugkartinio naudojimo. Stikiniai indeliai, kuriuose tiekiamas maistas – 200 ml. talpos.
Vardan gamtos, patogumo ir kokybės!

PRISTATYMAS

Pristatysime rinkinius nemokamai prie pat jūsų durų be kontakto. Žinoma, jeigu gyvenate Vilniaus miesto ribose. Susidarius didesnėms užsakymų grupėms mielai aplankysime ir Kauno gyventojus. Tad jeigu turite pageidavimų – drąsiai rašykite, prieš šventinį laikotarpį nėra nieko neįmanomo!

MAISTO GALIOJIMO TRUKMĖ

Rinkinius jums pristatysime visiškai šviežiai pagamintus, tad laikant šaldytuve, rekomanduojame produktus sunaudoti per 4 dienas nuo gavimo.

VERSLO DOVANOS

Norite nustebinti savo įmonės darbuotojus ar verslo partnerius rankų darbo skanėstais? Mes pasiruošę tomis dovanomis pasirūpinti. Dėl rinkinio komplektacijos, nuolaidų, biudžeto ir galimybių rašykite užklausą ir susitarsime individualiai.

KAINA

Didžiojo rinkinio kaina – 50 Eur.
Į šias sumas įskaičiuota begalybė laiko, bandymų, receptų testavimo, meilės. Žinoma ir pristatymas Vilniuje. Dėžė ne tokia ir maža – gausite tikrai daug gardaus maisto!

UŽSAKYMAI

Užsakymus renkame iš anksto, kad pirmadieniais ir penktadieniais dėžutes su pačiu šviežiausiu maistu galėtume pristatyti į jūsų namus.
Skanėstais jus aprūpinsime kiekvieną pirmadienį ir penktadienį nuo lapkričio 13 dienos. Na, o norintiems užkandžiais mėgautis Naujųjų išvakarėse, paskutinį pristatymą planuojame gruodžio 30 dieną.


Užklausas dėl rinkinių galite siųsti Facebook / Instagram žinutėmis, tačiau patogiausia bus jeigu siųsite tiesiai mums į elektroninį paštą:

*Nemokamas pristatymas Vilniaus miesto ribose. Kaune pristatome siuntomis autobusais. Tik taip galime užtikrinti saugią bei greitą maisto kelionę į kitą miestą.