RUDENS – ŽIEMOS VAKARIENĖS SU 2 VIRĖJAIS IR SIDRO ISTORIJOMIS

Ilgai brandinome šią idėją ir pagaliau galime su dideliu džiaugsmu Jus pakviesti į svečius sezoninei penkių patiekalų vakarienei!

IDĖJA

Šaltais ir tamsiais vakarais kaip niekada gera pasinerti į jaukias, sezonines ir netradicines gastronomines patirtis. Būtent tokiai vakarienei nekantraujame pakviesti jus. Mums svarbu, jog būtų jauku, skanu ir, svarbiausia, kitaip. Noras turėti kitokį vakarienės konceptą privertė mus ieškoti netradicinių sprendimų, eksperimentuoti bei surasti neįprastas, bet tobulas skonių kombinacijas. O svarbiausia, leido užsimegzti gražiai draugystei su mūsų kaimynais „Sidro istorijos: Pepinas“, kurie prie patiekalų puikiai priderino kokybiškiausius ir rečiausiai randamus Baltijos šalių sidrus. Tiesa, praktiškai visus juos ir tegalima įsigyti tik vienoje Lietuvos vietoje – mūsų kaimynystėje.

GALIMYBĖS, KAINOS IR REZERVACIJOS

Atsižvelgdami į pandemijos kontroliuojamas ir visiškai nenuspėjamas gyvenimo galimybes prie bendro studijoje stovinčio vakarienės stalo sodinsime ne daugiau kaip 6 asmenis su pavienėmis rezervacijomis arba iki 10 asmenų, rezervavusiems vakarienės vietas savo privačiai šventei ar šeimos-draugų pasisėdėjimui.
 
Visi vakarienės dalyviai privalo turėti galimybių pasus, ES galiojančius sertifikatus ar galiojančią atlikto tyrimo pažymą.
 
Penkių patiekalų vakarienės kaina – 60 Eur / asmeniui
Sidro derinimas – 15 Eur / asmeniui
 
Už vakarienę ir (ar) sidro derinimą apmokama iš anksto, taip patvirtinant rezervaciją.

Šventiniu laikotarpiu vakarienės vyks tik privačioms grupės su iš anksto suderintomis rezervacijomis.

Rezervuoti vakarienes galite užpildę formą apačioje.
Nepamirškite paminėti vardo ir pavardės, vakarieniaujančių asmenų skaičiaus, kontaktinio telefono numerio ir pagrindinio patiekalo pasirinkimo (mėsa ar žuvis).

Nekantraujame pasimatyti!

KOMENTUOTI

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*